הגדלת שדיים

הטכניקות המגוונות וריבוי הסוגים של שתלי השד המודרניים, מאפשרים התאמה מדויקת ואישית לכל מטופלת, כדי להשיג מראה טבעי המותאם לפרופורציות הגוף. ניתוח הגדלת חזה יכול לשפר באופן דרמטי את הדימוי העצמי ואת הדימוי הנשי.

למי מתאים הניתוח?

הניתוח מיועד לנשים שסיימו את שלב הצמיחה הפיזיולוגית (17-18), ושאינן מרוצות מגודל החזה שלהן. כמו כן, מיועד הניתוח לנשים שהחזה שלהן לא התפתח דיו, ולנשים אחרי הריון ולידה שחשות שהחזה שלהן איבד מנפחו.

הכנה לניתוח

לפגישת ההתייעצות יש חשיבות גדולה להצלחת הניתוח. במהלך הפגישה מקפיד ד"ר רסנר לרדת לעומקם של כל פרטי המקרה, ובעיקר הוא שם דגש על תחושותיהם ומאווייהם של המטופלים. לאחר בדיקה יסודית, הוא יציג בפנייך את האופציות הניתוחיות וביחד תקבלו החלטה משותפת לגבי יעדי הניתוח. כל זאת  – כדי שתתקבל התוצאה האופטימלית והרצויה ביותר.

מהלך הניתוח

במהלך הניתוח, מוכנסים שתלי השד דרך חתך קטן בעור. שתלי השד והמרקם שלהם מעוצבים על מנת להקנות לחזה את המראה הטבעי ביותר. ד"ר רסנר יסביר לך במדויק היכן, מבחינה אנטומית, יהיו מונחים השתלים, (מתחת לשרירי בית החזה או מעל השרירים), כל זאת בהתאם למבנה בית החזה הספציפי שלך. יעד הניתוח הינו להשיג את המראה הטבעי וה"לא מנותח" של השדיים.

שיעור הסיבוכים בניתוחי הגדלת שדיים קטן בדרך כלל. זיהומים ודימומים מתרחשים בשכיחות קטנה. כמו כן, שכיחות נמוכה להיווצרות קופסית (רקמת צלקת מסביב לשתלים). במקרים נדירים ביותר יכול להתרחש תהליך של דחיית השתלים.

החלמה

תקופת ההחלמה נמשכת כשבוע. במהלכה, תתבקש המטופלת ללבוש חזיית ספורט שתקל על ההחלמה. יש להימנע מפעילות ספורטיבית והרמת משאות כבדים בחודש הראשון לאחר הניתוח. התפרים לרוב הם תפרים נמסים ואין צורך להוציא אותם. תפרים רגילים מוצאים כעבור כעשרה ימים.